Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Avrupa Ligi'nde 2-1 yenildikleri Braga maçı sonrası istifa etmeyeceğini ve mücadeleye devam edeceğini söyledi.

Maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Abdullah Avcı, "Basit top kaybından golü yedik. 2. yarıda rakip daha iyiydi. Sonra da oyuna coşkulu şekilde girmeye ve çevirmeye çalıştık. Sonrasında golü bulduk. 2 dakika sonra penaltı pozisyonu. Penaltıyı kaçırdık. Yarın olsa yine Adem'e (Ljajic) attırırım, çünkü önemli ayaklarımızdan bir tanesi. Sonrasında zihinsel yorgunluk. Geçiş takımına karşı geniş alanlar verdik. Yediğimiz golün ardından oyunu çevirme şansımız olmadı. Maçı kaybettik." dedi.

AVCI: "OYUNUMUZ DEĞİŞTİ"

"Galatasaray derbisi için oyun anlayışında bir değişiklik olacak mı?"şeklinde soruyu yanıtlayan deneyimli hoca, "3-4 haftadır oyun planlarında ve saha parselasyonlarında birtakım değişiklikler oldu. Bazen atağa kalkarken, bazen savunurken değişiklikler yapıyoruz. Pazar gününün planını zihinsel ve fiziksel toparlanmadan sonra yapacağız." ifadelerini kullandı.